Hizmetlerimiz

Estetik Diş Hekimliği

Gülüş Tasarımı, Laminate Veneer, Zirkonyum, Enpress Kuron,Estetik Dolgular, Bonding (AdezivSistem), Beyazlatma, Dişeti Estetiği, Diş Hekimliğinde Botox, Diş Hekimliğinde Yüz Ve Dudak Dolgusu.

Devamı
Diş Tedavisi

Kompozit Dolgular (Direkt), Laboratuvar Dolguları ( İnley-Onley-Overlay- Endokuron-Seramik)

Devamı
Bruksizm (Diş Sıkma)

Botox , Gece Plağı, Gevşeme Egzersizleri…

Devamı
Ağız Dİş Ve Çene Hastalıkları Cerrahisi

Gömük Diş Operasyonları, Kist Operasyonları, Endodontik Cerrahi (Apikal Rezeksiyon) , Dİş İmplantları…

Devamı
Beyazlatma

Beyazlatma dişlerin yapısında (mine ve dentin tabakasında) oluşan renklenmeleri giderme işlemidir. Ofis Tipi Beyazlatma, Ev Tipi Beyazlatma

Devamı
Dental İmplant

İmplantlar ; diş kökü şeklinde titanyumdan hazırlanmış, çene kemiğine küçük bir operasyon ile yerleştirilen suni diş kökleridir. Titanyum doku dostu bir malzemedir…

Devamı
Protez

Proteziniz olması, ağız hijyeni ve bakımınıza daha az dikkat edeceğiniz anlamına gelmez. Aksine dişhekiminize düzenli olarak gitmeniz protezlerinizin ömrünü artıracak ve ağız sağlığınızı koruyacaktır.

Devamı
Ortodonti

Çapraşık diş ve uyumsuz çene ilişkilerini bir takım aparatlar yardımıyla düzenlenmesidir.

Devamı
Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Çocukların 2 yaşından itibaren bir sıkıntısı yokken diş doktoru ile tanıştırılması ilerideki psikolojik yapısı için çok önemli bir yatırımdır.

Devamı
Periodontoloji

Periodontoloji dişeti ve dişi çene kemiğine bağlayan dokularla (periodontal ligament ve sement) ilgilenen diş hekimliği dalıdır.

Devamı
Oral Diagnoz ve Radyoloji

Şikâyetiniz, tıbbi ve dental hikâyeniz doğrultusunda ağız, çene-yüz bölgenizde görülen her türlü hastalık için detaylı muayeneniz yapılır, gerekiyorsa radyolojik tetkikler istenir.

Devamı
Ağız Kokusu (Halitozis)

Halitozis nefesin kötü kokmasıdır. Sık görülür ve kişinin sosyal hayatını olumsuz etkiler.

Devamı

Size Ulaşalım

Yasal Yazı : Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir,bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.